— The Erimtan Angle —

russiatoday-logo

‘İşte iftirasız ve katkısız RUS TV’sine verilen röportaj. CHP’li Erdem’in röportajda devleti suçlayacak hiçbir söz söylemediği ortaya çıktı. Şimdi Cumhurbaşkanı’nın özür dileyip dilemeyeceği merak konusu (19 Aralık 2015)’.

‘Günlerdir şahsıma tehdit, küfür ve aşağılayıcı sözlerle itham ve iftiralarda bulundular. Günlerdir bana iftira ve nefret kustular. Tek bir taşına kurban olacağımız bu ülkede, vatanı ranta teslim eden insanlar, vatan sevgimizi sorguladılar. Artık oyununuzu bozma vakti geldi. Artık gerçekleri konuşma zamanı geldi. İşte Erdoğan, AKP ve havuz medyasının şahsıma iftira ettiği, RUS TV’sindeki röportajın HAM hali. Utanın!’ (20 Aralık 2015)’.

 

 

Advertisements

Comments on: "CHP MP Eren Erdem on RT" (1)

  1. Rus medyasinda ve Rus RT kanalinda sen devleti suçluyorsun Ruslar’da devleti suçladigini söylüyor tamam onuda geçdim tüm Avrupa kanallarinda senin devleti suçladigini anlatiyorlar erem erdem bukadar insan hepsi yalniş mi duydular senin devlete yaptigin iftiralari??? şimdi tükürüğünü niye yalniş yorumlayip yalıyorsun??? Senin devlete suçladigini Rus medyasinda gördüm. Sen iki kuruşluk beyninle kimi kandirmaya çalişiyorsun şerefsiz???

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: